چین نمایش LED اجاره مرحله سازنده
تماس با ما

تماس با شخص : joyce

شماره تلفن : 13128950545

WhatsApp : +8613128950545

Free call

مشتریان پاکستان در تاریخ 30 ژوئیه از کارخانه ما بازدید می کنند

August 22, 2019

چین آخرین اخبار در مورد مشتریان پاکستان در تاریخ 30 ژوئیه از کارخانه ما بازدید می کنند

در تاریخ 30 ژوئیه 2019 ، مشتری از پاکستان برای مسافرت میدانی به شرکت ما آمد. شادی و همچنین کارکنان باتجربه ، بدون شک راهنمای مشتری شدند. Sikendar امیدوار بود که بتواند اطلاعات بیشتری در مورد شرکت ما و صفحه نمایش P8 در فضای باز با رهبری در فضای باز بداند
تصویر P
علاوه بر بازدید از کارخانه ما ، سیکندر همچنین اطلاعات مفصلی در مورد مراحل تولید را در اختیار شما قرار داده است. با کمک کارکنان حرفه ای ما ، میهمان Sikendar به وضوح درک کرده است که ما این محصول را طراحی می کنیم و از مارک nationstar به رهبری ، کیفیت بسیار خوب صفحه نمایش P8 در جلو در فضای باز استفاده می کنیم.

در پایان این بازدید ، سیکندر تشخیص داد که شرکت ما در واقع یک تولید کننده رسمی ، حرفه ای و مطمئن است. پس از بازدید ، مشتری با مدیران ارشد شرکت ما در مورد همکاری های بیشتر بحث و گفتگو کرد. بازدید مشتریان پاکستانی ما نشان از محبوبیت روز افزون ما در صنعت دارد.

رشد کرده و به یکی از موفق ترین شرکتهای توسعه و تولید در زمینه اخبار تبدیل شده است. با ارائه خدمات جالب توجه ، اخبار با هدف ارائه ظریف ترین اخبار ارائه می شود. HJY از کلیه نظرات و همچنین سوالات استقبال می کند. لطفا با ما تماس بگیرید: 86 13128950545 از طریق تلفن یا joyce.qiao@hjyled.com از طریق ایمیل.

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما